Masjid Yaseen dla iPhone

• Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Masjid Yaseen: Program Edukacyjny Stowarzyszenia Islamskiego

Meczet Yaseen, opracowany przez ISLAMIC ASSOCIATION OF ARABI LTD., to aplikacja na iPhone'a z kategorii Edukacja i Odwołanie. Program ma na celu zapewnienie platformy dla wygodnych miejsc kultu, edukacji islamskiej i dawah. Islamic Association of Arabi poświęca się zakładaniu szkoły islamskiej, w której uczniowie mogą uczyć się i zapamiętywać Koran, wspierając uczonych deenu. Dodatkowo, aplikacja ułatwia usługi społecznościowe, takie jak ceremonie ślubne, modlitwy religijne za zmarłych i usługi pogrzebowe.

Meczet Yaseen wspiera również pracę dawah, wspierając grupy dawah w ich szlachetnych wysiłkach. Aplikacja organizuje różne halqas/programy w meczecie, sesje edukacyjne i spotkania społecznościowe podczas Ramadana i innych miesięcy, promując holistyczne doświadczenie islamskie.

Program jest dostępny w innych językach

Masjid Yaseen dla iPhone

• Darmowa

• Po Polski
  • V 1.0.6

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Masjid Yaseen

Czy próbowałeś Masjid Yaseen? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.